Новини / Блог

Зустріч з представниками УкрГазВидобування

 • Зустріч з представниками УкрГазВидобування

  • 14.01.2022

  У п’ятницю, 14 січня 2022 року, відбулась зустріч директора ННІ «Інститут геології» Сергія Андрійовича ВИЖВИ з директором з розвідки та стратегічних проектів АТ «УкрГазВидобування» Максимом Олеговичем ВІТИКОМ та заступником директора ДП "Науканафтогаз" Леонідом Павловичем МЕЛЬНИКОМ. Також у заході взяли участь заступник директора з наукової роботи Олександр Вікторович ШАБАТУРА, завідувач кафедри мінералогії, геохімії та петрографії Сергій Євгенович ШНЮКОВ, завідувач кафедри геофізики Віктор Іванович ОНИЩУК, доцент кафедри геоінформатики Іван Вікторович ВІРШИЛО.

  Учасники обговорили існуючі можливості в сфері співпраці нафтогазової галузі з науковими підрозділами Інституту зокрема та Університету в цілому.

  Крім того, під час зустрічі були визначенні актуальні завдання наукових організацій у сфері посилення співпраці з виробничими організаціями. Обговорено перспективи спільних проектів, якість підготовки майбутніх фахівців у Інституті. Максим ВІТРИК, зокрема наголосив про нагальну потребу в молодих спеціалістах для динамічного розвитку нафтогазового напрямку в країні.

  Для гостей була проведена екскурсія по Інституту. Професор кафедри геології нафти і газу Віктор Антонович НЕСТЕРОВСЬКИЙ продемонстрував колекції Геологічного музею, керівник Науково-дослідної лабораторії теоретичної і прикладної геофізики Іван Іванович ОНИЩУК представив найновіші розробки лабораторії петрофізики, провів залами лабораторії ядерної геофізики, професор кафедри мінералогії, геохімії та петрографії Олександр Валерійович МИТРОХИН ознайомив відвідувачів з унікальним обладнанням учбових аудиторій кафедри.

  Сторони домовились про подальше розширення сфер співпраці ННІ «Інститут геології» і АТ «УкрГазВидобування», а також обговорили перспективні кроки з реалізації діючих проєктів.

Повернутися до новин