Новини / Блог

Ярмарок вакансій 2024

 • Ярмарок вакансій 2024

  Ярмарок вакансій 2024

  • 28.03.2024

  У четвер, 28 березня 2024 року, в ННІ «Інститут геології» відбулась ярмарка вакансій. Студенти, аспіранти та співробітники Інституту зустрілися  з представниками АТ «УкрГазВидобування», Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України, ТОВ "Геоюніт", АТ «Систем Солюшнс» та ін. Гості ознайомилися з навчально-науковим потенціалом Інституту та Університету, а також розповіли про себе.

  На сьогодні Київський національний університет імені Тараса Шевченка – єдиний вищий навчальний заклад в Україні, де в рамках спеціальності «Науки про Землю» навчають фахівців всіх геологічних спеціальностей на всіх рівнях підготовки: від молодших спеціалістів і бакалаврів до магістрів, докторів філософії і докторів наук. Університет готує геологів, геофізиків, гідрогеологів, геохіміків, петрографів, мінералогів, фахівців з геології нафти і газу, геоінформатики, економічної геології тощо. В рамках спеціальності «Геодезія та землеустрій» проводиться підготовка фахівців за освітньо-професійними програмами «Геоінформаційні системи та технології» та «Оцінка землі та нерухомого майна».
   ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКУ ВАКАНСІЙ:


  • з 10.00 до 10.15 - презентація лабораторій, розробок, методичних напрацювань ННІ «Інститут геології» з безпосередніми зустрічами з співробітниками Інституту,
  • з 10.15 до 11.00 – Знайомство з Інститутом та кафедрами
  • з 11.00 до 12.00 – Відвідування геологічного музею та наукових лабораторій
  • з 12.00 до 13.45 – Зустріч із студентами
  ННІ «Інститут геології», 03022, м. Київ, вул. Васильківська, 90

Повернутися до новин