Новини / Блог

SPE Student Symposium у Полтаві

 • SPE Student Symposium у Полтаві

  SPE Student Symposium у Полтаві

  • 21.03.2024

  Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» 20-21 березня 2024 року гостинно прийняв SPE Student Symposium & Professional Workshop, в якому взяли участь Лариса Діденко (студентка 1 курсу бакалаврату (скороченець), кафедра гідрогеології та інженерної геології), В'ячеслав Горошко (студент 2 року магістратури, кафедра геофізики) та Юлія Андрійчук (3 курс бакалаврату, кафедра геофізики).

  Доповідь В'ячеслава "Pleliminary assessment of H2 storage potential in reservoirs in Ukraine", стала переможцем SPE STUDENT SYMPOSIUM & PROFESSIONAL WORKSHOP. Він отримав диплом першого ступеня у відмінній нарації: Краща розповідь про наукові відкриття та досягнення. Також В'ячеслава отримав запрошення на галузевий форум, що відбудеться у Львові вже зовсім скоро.

  Доповідь Юлії "Термомагнітний аналіз залізних руд", також переможець SPE STUDENT SYMPOSIUM & PROFESSIONAL WORKSHOP і вона була нагороджена подарунком. Також Юлія отримала відзнаку за найкращі поставлені питання до доповідей інших учасників конференції.

  Найголовініше і саме приємне, команда КНУ впевнено перемогла у науковому Брейн-ринзі!!! Вітаємо учасників і дякуємо їм за чудовий подарунок Інституту до Дня геолога.Повернутися до новин