Новини / Блог

Партнерський день

 • Партнерський день

  • 03.03.2020

  На сьогодні Київський національний університет імені Тараса Шевченка – єдиний вищий навчальний заклад в Україні, де в рамках спеціальності «Науки про Землю» навчають фахівців всіх геологічних спеціальностей на всіх рівнях підготовки: від молодших спеціалістів і бакалаврів до магістрів, докторів філософії і докторів наук. Університет готує геологів, геофізиків, гідрогеологів, геохіміків, петрографів, мінералогів, фахівців з геології нафти і газу, геоінформатики, економічної геології тощо. В рамках спеціальності «Геодезія та землеустрій» проводиться підготовка фахівців за освітньо-професійними програмами «Геоінформаційні системи та технології» та «Оцінка землі та нерухомого майна».

   Партнерський день має за мету:
  • - сприяння прямому максимально ефективному обміну інформацією між здобувачами вищої освіти, викладачами Університету і роботодавцями;

  • - налагодження та зміцнення взаємовигідного науково-виробничого співробітництва між університетом та виробничими та академічними підприємствами;

  • - забезпечення організації «Ярмарку вакансій», надання студентам можливості якомога більше дізнатись про діяльність підприємств, отримати інформацію про відкриті вакансії, програми щодо працевлаштування, стажування і проходження виробничої практики.

   Запрошуємо представників державних і приватних сервісних геологічних і геофізичних компаній, видобувних компаній, проектних інститутів, академічних і галузевих наукових установ геологорозвідувальної галузі.

   Запрошуємо студентів ННІ «Інститут геології»,  Коледжу геологорозвідувальних технологій, випускників попередніх років, які будуть мати можливість познайомитися з актуальними вакансіями провідних компаній, залишити свої резюме та записатися на співбесіду, практику або стажування, поспілкуватися з кваліфікованими роботодавцями. 

   Більш детальна інформація буде подана на сайті ННІ «Інститут геології»: http://www.geol.univ.kiev.ua/ua

   З повагою, директор С.А. Вижва
   Інформація:

   При бажанні взяти участь у заході просимо зареєструватися:

   повідомити за телефоном 044-521-33-38 або 050-730-67-27 та надіслати Анкету учасника Партнерського дня відповідальній особі Сурковій Олені Станіславівні (е-mail: homa_l@ukr.net).

   Для зареєстрованих учасників Ярмарку вакансій в фойє Інституту будуть надані стенди (1.5 × 1.1 м) та столи для розміщення рекламної продукції.

   Анкета учасника
   Програма Партнерського дня:


  • з 10.00 до 12.15 - презентація лабораторій, розробок, методичних напрацювань ННІ «Інститут геології» з безпосередніми зустрічами з співробітниками Інституту,
  • з 12.20 до 14.00 – Ярмарок вакансій підприємств та установ, контакти з студентами та випускниками Інституту, 
  • з 14.05 – особисті контакти представників університету та гостей Партнерського дня.

  ННІ «Інститут геології», 03022, м. Київ, вул. Васильківська, 90

Повернутися до новин