Випускники геологічного факультету Київського університету

Випускники геологічного факультету Київського університету: довідкове видання / П.І. Грищук, С.А. Вижва; за ред. В.І. Павлишина. – К.: Видавничо-поліграфічний центр "Київський університет",
2016. – 586 с.

ISBN 978-966-439-905-7

Висвітлено основні здобутки випускників геологічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Викладено внески керівництва університету та факультету у розвиток освітянської справи. Наведено списки та фотографії випускників факультету з 1938 р. по 2014 р., назви дисертацій геофізиків. Особливу увагу приділено спогадам випускників.
Для науковців, педагогів, випускників геологічного факультету Київського університету

Рік:  2016
ISBN:  978-966-439-905-7
Автор:  П.І. Грищук, С.А. Вижва