Ядерно-геофізичні методи геофізичних досліджень свердловин

Ядерно-геофізичні методи геофізичних досліджень свердловин : підручник / С. А. Вижва, В. І. Онищук, І. І. Онищук, О. В. Шабатура. – К. : ВПЦ "Київський університет", 2023. – 423 с.

ISBN 978-966-33-235-6

Викладено фізико-геологічні основи радіоактивних методів геофізичних досліджень свердловин, охарактеризовано основні процеси взаємодії ядерного випромінювання з речовиною та методи їхньої реєстрації. Розглянуто ядерно-геофізичні методи досліджень свердловин. Підручник є основою для викладання курсів "Геофізичні дослідження свердловин", "Геофізика та комп'ютерна обробка геолого-геофізичних даних" і "Геологія нафти і газу" для бакалаврів 4-го курсу навчання, а також науково-дослідницьких практикумів з підготовки магістрів.
Для студентів геологічних спеціальностей закладів вищої освіти, а також фахівців-геофізиків наукових і виробничих організацій.

Рік:  2023
ISBN:  978-966-933-235-6
Автор:  С.А. Вижва, В.І. Онищук, І.І. Онищук, О.В. Шабатура
Видавництво:  ВПЦ "Київський університет"